Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Atrakce ve Stockholmu
Přidáno dne: | 5149 přečtení
Atrakce v Helsinkách
Přidáno dne: | 3729 přečtení
Atrakce v Oslu
Přidáno dne: | 3865 přečtení
Atrakce v Moskvě
Přidáno dne: | 4312 přečtení
Atrakce v Sydney
Přidáno dne: | 3737 přečtení
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Atrakce ve Washingtonu

FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION (FBI)
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION (FBI)

Ve Washingtonu je řada zajímavých míst, které určitě stojí za vidění. Můžete se inspirovat naším následujícím krátkým seznamem.

 

 

FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION (FBI)

Pokud se zajímáte o Federální úřad pro vyšetřování  a tajné služby, tak určitě navštivte toto místo. Můžete si  zde prohlédnout laboratoře, ve kterých pracují vědci, dále se dozvíte o historii speciálních agentů a jejich výzbroji. Vstup je bez poplatku.

 

NATIONAL MALL

National Mall, národní promenáda, je vlastně dlouhý pás zeleně, ve kterém se nachází množství monumentů a institucí. Park se rozprostírá mezi Kapitolem a  Lincolnovým památníkem. Původně zde měla být široká avenue s měšťanskými domy, kvůli nedostatku financí vznikl pouze otevřený prostor. Do začátku 20. století bylo ve střední části postaveno mnoho budov, památníků a institucí, které byly propojeny zahradami a tak vznikla pozdější podoba National Mall. Na hlavní promenádě se konají nejrůznější festivaly a oslavy. Symbolem  parku jsou třešňové stromy, které  darovalo Japonsko v roce 1912. National Mall si návštěvníky získá krásným prostředím, květinovými záhony, fontánami a svou poklidnou atmosférou, která láká k odpočinku.

 

SMITHSONIAN INFORMATION CENTER

Toto centrum sídlí v budově, která se nazývá také Castle a která byla postavena v roce 1855  z červeného pískovce. Do této budovy by měli zavítat všichni návštěvníci Washingtonu, protože  zde získáte užitečné informace o muzeích a galeriích, které spravuje Smithsonian Institut, o ZOO a další potřebné informace. V této budově se nachází i hrobka zakladatele Jamesa Smithsona, dvě divadla, zmenšený model Washingtonu, dotykové obrazovky, elektronické mapy. Vstup je bez poplatku.

 

NATIONAL ZOOLOGICAL PARK

Světoznámá ZOO je součástí Smithsonova institutu. Vznik této Zoo se dtauje rokem 1889. V ZOO chovají cca 2000 zvířat 400 různých druhů, kterým se snaží jejich prostředí přizpůsobit co nejvíce tomu původnímu životnímu prostředí. K největším lákadlům této zoologické zahrady patří dvě pandy velké, gorily nížinné, orangutani, velké kočky, sloni, obří chobotnice nebo korálový útes. Vstup je bez poplatku. Více informací na  http://nationalzoo.si.edu/

 

ARLINGTON NATIONAL CEMETERY

Světoznámý národní hřbitov Arlington National Cemetery se nachází nedaleko Lincolnova památníku. Hřbitov byl založen během americké občanské války na pozemku rodiny generála Leeho a jeho manželky.  Je zde pochováno více jak 300 000 amerických veteránů a vojáků, kteří bojovali za svoji zem od doby americké občanské války. Nachází se zde i hroby prezidenta Johna F. Kennedyho, jeho manželky i jeho mladšího bratra Roberta Kennedyho. U hrobu neznámého vojína Tomb of the Unknown Soldier probíhá několikrát denně výměna čestných stráží. Vstup na hřbitov je bez poplatku.

 

GEORGE WASHINGTON´S MOUNT VERNON ESTATE AND GARDEN

Usedlost Mount Vernon se nachází cca 16 mil jižně od Washingtonu a jejím majitelem byl první americký prezident George Washington a jeho žena Martha. Můžete navštívit dům s původním vybavením z doby George Washingtona, překrásné zahrady, Washingtonovu hrobku, památník, muzeum, knihkupectví nebo restauraci. Na statek se můžete dostat po řece Potomac. 

 

DIVADLA

Kdo má rád vážnou hudbu a divadelní umění, tak si na svoje přijde v Kennedy Center, kde se koná množství divadelních představení včetně baletu a koncertů. Experimentálnímu a současnému divadlu se věnují v Arena Stage.

 

SPORT A NÁKUPY

Ve Washingtonu si na svoje jistě přijdou i milovníci sportu. Ti, kteří mají rádi americký fotbal, tak pro ty jsou zde zápasy amerického fotbalu Washington Redskins, ale stěží na ně seženete lístky. Lepší je to s klubem DC United. Milovníci baseballu se mohou podívat na zápas týmu Washington Nationals.

Domovem basketbalových týmů Washington Wizards a ženského týmu Mystics je stadión v centru Verizon Center. No a na milovníky hokeje zde čeká hokejový klub NHL a Washingston Capitals.

Milovníky nákupů určitě zaujmou tržiště a kvalitní obchody s knihami. Obchody se značkovým zbožím jako je Neiman Marcus, Gucci, Dior, Versace najdete v obchodním centru Chevy Chase Pavilion a okolo Mazza Gallerie. Každou neděli je otevřené i tržiště Easter Market, kde si můžete nakoupit knihy a různé umělecké předměty a výrobky řemeslníků, a také čerstvé ovoce a zeleninu.

 

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

 

Vyberte si levné letenky do Washingtonu:


Speciální nabídka letenek

Kam Odkud Cesta Přímý let Cena bez tax Konečná cena s taxami
Bangkok Vídeň [obousměrná] let s přestupem 11 990,-  11 990,- 
Bangkok Praha [obousměrná] let s přestupem 12 990,-  12 990,- 
Colombo Praha [obousměrná] let s přestupem 12 990,-  12 990,- 
Denpasar Bali Vídeň [obousměrná] let s přestupem 17 999,-  17 999,- 
Dubaj Praha [obousměrná] let s přestupem 8 490,-  8 490,- 
Havana Vídeň [obousměrná] let s přestupem 12 290,-  12 290,- 
Montreal Praha [obousměrná] let s přestupem 12 490,-  12 490,- 
Moskva Praha [obousměrná] let s přestupem 5 390,-  5 390,- 
New York Vídeň [obousměrná] let s přestupem 8 990,-  8 990,- 
Palma Mallorca Vídeň [obousměrná] let s přestupem 820,-  820,- 
Phuket Praha [obousměrná] let s přestupem 13 590,-  13 590,- 
Sydney Praha [obousměrná] let s přestupem 24 490,-  24 490,- 
Toronto Praha [obousměrná] let s přestupem 11 490,-  11 490,- 
Washington Vídeň [obousměrná] let s přestupem 12 690,-  12 690,- 
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent