Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Muzea a galerie ve Stockholmu
Přidáno dne: | 5185 přečtení
Muzea a galerie v Helsinkách
Přidáno dne: | 3872 přečtení
Muzea a galerie v Oslu
Přidáno dne: | 2585 přečtení
Muzea a galerie v Moskvě
Přidáno dne: | 5339 přečtení
Muzea a galerie v Sydney
Přidáno dne: | 3236 přečtení
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Muzea a galerie ve Washingtonu

NATIONAL MUSEUM OF AMERICAN INDIAN (NMAI)
NATIONAL MUSEUM OF AMERICAN INDIAN (NMAI)

Když zavítáte do Washingtonu, máte možnost navštívit některá vyhlášená muzea a galerie z velmi rozmanité a bohaté nabídky. Inspirujte se naším krátkým seznamem.

INTERNATIONAL SPY MUSEUM

Toto mezinárodní muzeum seznamuje své návštěvníky se špionáží a špióny doby minulé, bylo otevřeno v roce 2002. Je to jediné veřejné muzeum na světě, které nabízí ucelený pohled na špionáž a její vliv na světové dějiny. Řada exponátů je zde vystavena vůbec poprvé. Můžete si prohlédnout výstroj, miniaturní kamery, zbraně, ale i auto Jamese Bonda. Jednotlivé expozice jsou rozdělené podle časových období. Vstup do tohoto muzea je zpoplatněný. Více informací najdete zde.

 

NATIONAL AIR AND SPACE MUSEUM

Národní muzeum letectví a vesmíru má největší sbírku historických letadel a kosmických lodí na světě a jeho sbírky mapují vývoj letectví. Je zde uloženo více než 30 000 předmětů souvisejících s letectvím a více než 9 000 předmětů, které souvisí s vesmírem. K nejzajímavějším exponátům patří původní stroj Wright Brothers´1903 Flyer, Bell X-1 - letadlo, které překonalo v roce 1947 zvukovou bariéru, Apollo 11, které přistálo v roce 1969 na měsíci, letadlo, se kterým Charles Lindbergh uskutečnil první transatlantický let v roce 1927, kousek měsíční horniny  a řada dalších. Vstup do muzea je bez poplatku, planetárium a IMAX jsou zpoplatněné.

 

NATIONAL AIR AND SPACE MUSEUM – STEVEN F. UDVAR–HAZY CENTER

Toto muzeum najdete v blízkosti letiště Dulles. Jeho rozloha je 70 611 m2 a můžete zde obdivovat 140 historických letadel a několik kosmických lodí. Pro více informací klikněte sem.

 

NATIONAL MUSEUM OF AMERICAN INDIAN (NMAI)

Národní muzeum amerických Indiánů se věnuje původním obyvateům Ameriky. V muzeu naleznete užitkové, náboženské i umělecké předměty, které domorodí obyvatelé používali v minulosti a i v době současné. Sbírky pokrývají všechny hlavní domorodé kultury Severní a Jižní Ameriky. Muzeum má 4 částí: Our Universe – která je zaměřena na indiánskou filozofii a na vztah člověka a vesmíru, Our Peoples – zde můžete prostřednictvím videa sledovat život Indiánů; Our Lives – tato část je  zaměřena na současný život Indiánů a identitu původních komunit. V poslední části muzea můžete obdivovat díla indiánských umělců. Vstup je bez poplatku. Více  informací najdete zde.

 

NATIONAL MUSEUM OF NATURAL HISTORY

Národní muzeum přírodní historie má ve svých sbírkách na 500 miliónů exponátů rostlin, živočichů, zkamenělin, minerálů, hornin, meteoritů i lidských artefaktů. Toto muzeum ročně navštíví až 9 miliónů návštěvníků. Mezi největší lákadla patří bezesporu model velryby, obřích chobotnic, afrického slona, motýlí pavilon, sbírka drahokamů včetně diamantu Hope (největší modrý diamant na světě - 45,52 karátů), fosílie dinosaurů, kostra mamuta nebo živý korálový útes. Vstup do muzea je bez poplatku.

 

UNITED STATES HOLOCAUST MEMORIAL MUSEUM

Toto muzeum jako památník holocaustu bylo otevřeno v roce 1993. Muzeum zajišťuje dokumentaci, studium a interpretaci historie holocaustu, obsahuje množství artefaktů, archivní dokumenty a fotografie, archivní záběry, knihy. V přízemí muzea můžete nahlédnout do kopie Schindlerova seznamu. V dalších patrech muzea se seznámíte s historií holocaustu, s  pronásledováním a vyvražděním  6 miliónů evropských Židůnacistickým Německem v letech 1933 - 1945.

 

NATIONAL GALLERY OF ART WASHINGTON

Toto muzeum umění se nachází na National Mall. Jsou zde sbírky obrazů, kreseb, grafiky, fotografií, sochy, medaile a dekorativní umění. Sbírky umělecká díla od středověku až po současnost. Kongres muzeum založil v roce 1938 a muzeum získalo velkou řadu uměleckých děl jako dary od mecenášů umění a sběratelů. Muzeum tvoří dvě budovy, které jsou propojeny podzemní chodbou. V tomto muzeu můžete obdivovat i jediný obraz Leonarda da Vinci, který se nalézá v Americe, dále jsou zde obrazy např. těchto malířů - Raphael Tizian, Rembrandt, Bellini, El Greco, Manet, Monet, Gauguin, Cézanne, Picasso, Matisse.  Vstup do muzea je zadarmo.

 

NATIONAL MUSEUM OF WOMEN IN THE ARTS (ŽENY V UMENÍ)

Toto národní muzeum je jediným muzeem na světě, které je věnované ženám umělkyním. Toto muzeum založila v roce 1987 Wilhemina Holladay. Můžete zde obdivovat umělecké skvosty žen z celého světa. Nachází se zde vvíce než 3 000 uměleckých děl, jedná se o komplexní obraz ženského umění od 16. století až po současnost. Pro více informací klikněte sem.

 

CITY MUSEUM OF WASHINGTON, DC

Toto muzeum je věnované historii města Washington, bylo otevřeno  v roce 2003. Pro více informací klikněte sem.

 

DEPARTMENT OF THE INTERIOR MUSEUM

Toto muzeum je věnováno přírodním zdrojům Ameriky. Jsou zde vystaveny indiánské artefakty, zvířata, nástěnné malby, ale i expozice zaměřené na hospodaření s půdou, geologický výzkum, na volně žijící živočichy. Více informací najdete zde.

 

FOTOGALERIE

 

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

 

Vyberte si levné letenky do Washingtonu:


Speciální nabídka letenek

Kam Odkud Cesta Přímý let Cena bez tax Konečná cena s taxami
New York Vídeň [obousměrná] let s přestupem 7 999,-  7 999,- 
Palma Mallorca Vídeň [obousměrná] let s přestupem 958,-  958,- 
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent